Welwyn WH50T-100RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 100ohm, 1250V, 5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Chassis Mount
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Welwyn WH50T-100RJI.
IHS
Datasheet4 páginasHace 4 años
Newark
Farnell
Cadena de suministros
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2011-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descripciones
Descripciones de Welwyn WH50T-100RJI suministradas por sus distribuidores.
RESISTOR, AL CLAD, SPADE, 100R, 50W
RESISTOR, AL CLAD, SPADE, 100R, 50W; Resistance:100ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:50W; Voltage Rating:1.25kV; Temperature Coefficient:± 25ppm/°C; Resistor Element Material:Wirewound; Resistor Terminals:Solder Lug; Resistor Mounting:Panel; SVHC:No SVHC (19-Dec-2012); Isolation Voltage:3000V