Welwyn WH300-47RJI
Through Hole Wirewound Resistor, WH Series, 47 ohm, 300 W, 5%, 100ppm/ C RoHS Compliant: Yes
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Welwyn WH300-47RJI.
Descripciones
Descripciones de Welwyn WH300-47RJI suministradas por sus distribuidores.
Fixed Resistor, Wire Wound, 300W, 47ohm, 2500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
RESISTOR, 300W, 5%, 47R; Resistance: 47ohm; Product Range: WH Series; Power Rating: 300W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Terminals: Threaded Stud; Voltage Rating: 2.5kV; Resistor Element Material: Wirewound; Temperature C