Welwyn WH10-220RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 15W, 220ohm, 250V, 5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Chassis Mount
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Welwyn WH10-220RJI.
Newark
Farnell
element14
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+31.56%
Cadena de suministros
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
TE ConnectivityTHS15220RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 15W, 220ohm, 265V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityHSA25220RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 220ohm, 500V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityTHS10220RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 220ohm, 160V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 200ohm, 31.6228V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Chassis Mount
Res Wirewound 200 Ohm 1% 50W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Card
RH Series 25 W 200 Ohms 1 % 20 PPM Aluminum Housed Wirewound Resistor
Descripciones
Descripciones de Welwyn WH10-220RJI suministradas por sus distribuidores.
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 220 Ohm, 15 W, 5%, Axial Leaded, 50Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
RESISTOR, METAL FILM 9.76KOHM 250mW 0.1%
5% ¡À25ppm/¡æ 220¦¸ 15W 21mm*21mm*11mm