Welwyn WH10-12RJI
Res Wirewound 12 Ohm 5% 15W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Bulk
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Welwyn WH10-12RJI.
IHS
Datasheet4 páginasHace 4 años
Farnell
Newark
element14
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-100%
Cadena de suministros
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
TE ConnectivityHSA1012RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 16W, 12ohm, 265V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityHSA1012RJ
TE ConnectivityTHS1512RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 15W, 12ohm, 265V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
Descripciones
Descripciones de Welwyn WH10-12RJI suministradas por sus distribuidores.
Fixed Resistor, Wire Wound, 15W, 12ohm, 250V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
RESISTOR, WIRE WOUND, 12 OHM, 15W, 5%
RESISTOR, METAL FILM, 150 OHM, 2W, 5%; Product Range: WELWYN - MFP Series; Resistance: 150ohm; Power Rating: 2W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Case Style: Axial Leaded; Resistor Element Type: Metal Fil