Welwyn WDBR5-100RKTW
Through Hole Thick Film Resistor, Wdbr Series, 100 Ohm, 5 Kw, 10%, 2.5 Kv Rohs Compliant: Yes
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Welwyn WDBR5-100RKTW.
IHS
Datasheet4 páginasHace 2 años
Electro Sonic
Newark
Cadena de suministros
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descripciones
Descripciones de Welwyn WDBR5-100RKTW suministradas por sus distribuidores.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1000W, 100ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
RESISTOR, 5KW 100R
100 OHM 5KW 10%