Welwyn W31-82RJI
Through Hole Wirewound Resistor, W31 Series, 82 ohm, 3 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded RoHS Compliant: Yes
Ficha técnica
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Welwyn W31-82RJI.
Newark
Datasheet2 páginasHace 11 años
Datasheet2 páginasHace 19 años
Componentes relacionados
VISHAY AC03000008209JAC00 Through Hole Resistor, 82 ohm, Axial Leaded, 3 W,5%
TE ConnectivitySMW382RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 82Ohm, 500V, 5% +/-Tol, -200, 200Ppm/Cel, Surface Mount, 4122
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 82ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 82ohm, 15.684V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
PanasonicERG-3SJ820
ERG SERIES AXIAL THROUGH HOLE FIXED RESISTOR 82OHMS +/-5% 3W +/-300PPM/DEGC
TE Connectivity7-1625892-3
Resistor, Metal Oxide, Res 82 Ohms, Pwr-Rtg 3 W, Tol 5%, Axial | TE Connectivity ROX3SJ82R
Descripciones
Descripciones de Welwyn W31-82RJI suministradas por sus distribuidores.
RES, 82R, 5%, 3W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance: 82ohm; Product Range: W31 Series; Power Rating: 3W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Case Style: Axial Leaded; Voltage Rating: 100V; Resistor Element Material: Wirewound; Temp