Walsin Technologies WR08X300 JTL
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±5% 30Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Walsin Technologies WR08X300 JTL.
ODG (Origin Data Global)
Datasheet10 páginasHace 8 años
element14 APAC
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descripciones
Descripciones de Walsin Technologies WR08X300 JTL suministradas por sus distribuidores.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 30ohm, 150V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
RES 30 OHM 5% 1/8W 0805
0805 30R 5% Resistor
new, original packaged
RES, 30R, 5%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 30ohm; Product Range: WR08 Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 125mW; Resistance Tolerance: ± 5%; Temperature Coefficient: ± 100ppm/°C; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: Lead (15-Jan-2019)