VCC 6091M7-24V
Indicator Panel Mount Led Mnt-sz 0.38" Lock Washer & Hex Nut Yellow 24V Leads
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para VCC 6091M7-24V.
VCC
Datasheet1 páginasHace 9 años
IHS
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
X-ON
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-37.28%
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
LED YELLOW DIFFUSED T-1 3/4 T/H / Yellow LED Indication - Discrete 2.1V Radial
INDICATOR, PANEL MOUNT, LED YELLOW DIFFUSED, OIL-TIGHT NON-RELAMPABLE LED INDICA
5300 Series Yellow Ø5 mm 50° 6.3 mcd 2.1 V Right Angle LED Assembly - T-1 3/4
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 583nm 8mcd 2-Pin
Descripciones
Descripciones de VCC 6091M7-24V suministradas por sus distribuidores.
Single Color LED, Yellow, T-4, 9.906mm
LED Panel Mount YELLOW DIFFUSED 3/8 MOUNTING HOLE
Oil-Tight Non-Relampable Neon-LED Indicator Lights
T1-3/4 3/8" DIA MTG HOLE PLASTIC ROUND DOME LENS NYLON HOUSING SS BEZEL
PMI RND .380" LED 24V Wire Yellow cURus
PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 9.65MM, YELL
LED PNL IND YELLOW 9.90MM LEADS
585nm 65¡ã 24V , , 5mm*5mm*5mm