Vishay WK80922002702J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 27000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Vishay WK80922002702J5C00.
IHS
Datasheet9 páginasHace 10 años
Future Electronics
Cadena de suministros
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Componentes relacionados
Stackpole ElectronicsRSF2JB27K0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 27000ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity3-1625892-5
ROX Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 27kOhm 3W
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 27000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 27000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX2SJ27K
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 27000ohm, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Descripciones
Descripciones de Vishay WK80922002702J5C00 suministradas por sus distribuidores.
WK80922 Series 27 kOhm ±5 % 4 W High High Power Metal Oxide Leaded Resistor
WK8 27K 5% AC
WK8 27K 5% 4W TK200