Vishay RNC50J1872BSB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 18700ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Vishay RNC50J1872BSB14.
IHS
Datasheet4 páginasHace 4 años
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
Arrow Electronics
Cadena de suministros
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Componentes relacionados
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 18700ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 20000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 17800ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 20000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 18700ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descripciones
Descripciones de Vishay RNC50J1872BSB14 suministradas por sus distribuidores.
Resistor,metal Film,18.7Kohms,200Wv,.1+/-% Tol,-25,25Ppm-Tc,rnc50-Milstyle
Military MIL-PRF-55182/07RNC50 Axial Axial Through Hole Resistor ±0.1% ±25ppm/C 18.7kOhms 0.1W 1/10W
ERC-50 18.7K .1% T-9 RNC50J1872BS B14