Vishay PR01000104301JR500
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 4300ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Vishay PR01000104301JR500.
IHS
Datasheet19 páginasHace 2 años
Newark
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-8.96%
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
TE Connectivity / AMP1879351-5
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 4300ohm, 300V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF2JT4K30
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 4300ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1879351-5
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 4300ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF1JT4K70
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 4700ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF1JT4K70
4.7k Ohm ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Meta
Descripciones
Descripciones de Vishay PR01000104301JR500 suministradas por sus distribuidores.
RESISTOR;METAL FILM;RES 4.3 KILOHMS;PWR-RTG 1 W;TOL 5%;AXIAL;CERAMIC HOUSED;CT
PR01 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor 卤5% 卤250ppm/C 4.3kOhm 1W
Res Metal Film 4.3K Ohm 5% 1W ±250ppm/C Conformal Coated AXL Automotive AEC-Q200 T/R
PR01 Series Ø2.5 x 6.5 mm 1 W 4.3 kOhm ±5% ±250 ppm/K Metal Film Leaded Resistor
RESISTOR, METAL FILM, 4.3 KOHM, 1 W, ± 5; RESISTOR, METAL FILM, 4.3 KOHM, 1 W, ± 5%; Resistance:4.3kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:1W; Voltage Rating:350V; Temperature Coefficient:± 250ppm/K; Resistor Element Material:Metal Film; Filter Terminals:Axial Leaded