Vishay MBB02070C3482FC100
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 34800ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Vishay MBB02070C3482FC100.
IHS
Datasheet15 páginasHace 7 años
Cadena de suministros
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Componentes relacionados
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 34800ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 33000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 37.4kOhm 0.6W
TE Connectivity / AMP1622441-1
Through Hole Thin Film Resistor, Lr Series, 33.2 Kohm, 600 Mw, - 1%, 350 V, Axial Leaded
TE Connectivity / AMP1622450-2
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 36500ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 34800ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descripciones
Descripciones de Vishay MBB02070C3482FC100 suministradas por sus distribuidores.
RES 34.8K OHM 0.6W 1% AXIAL
MBB/SMA 0207-50 1% C1 34K8