Vishay CRCW1210360KJNEA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 360000ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1210
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Vishay CRCW1210360KJNEA.
Introduction Date2005-03-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Componentes relacionados
PanasonicERJ-14YJ364U
Thick Film Chip Resistor, 1210, 1/4W 5% 360Kohm, 7 inch reel
PanasonicERJ-P14J364U
Res Thick Film 1210 360K Ohm 5% 0.5W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-14YJ334U
ERJ Series 1210 330 kOhm 0.5 W ±5 % ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Res Thick Film 1210 390K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC1210JR-07360KL
500mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 360kΩ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1210JR-07390KL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 1210 390kOhm 5% Paper T/R
Descripciones
Descripciones de Vishay CRCW1210360KJNEA suministradas por sus distribuidores.
RES SMD 360K OHM 5% 1/2W 1210
CRCW1210 200 360K 5% ET1 e3