Vishay WSL2010R0680JBA
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.5W, 0.068ohm, 0.1844V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Vishay WSL2010R0680JBA.
IHS
Datasheet5 páginasHace 2 años
Datasheet3 páginasHace 17 años
Cadena de suministros
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Componentes relacionados
PanasonicERJ-B1CJR068U
Res Thick Film 2010 0.068 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R