Vishay RH01030R00HC02
Fixed Resistor, Wire Wound, 12.5W, 30ohm, 19.3649V, 3% +/-Tol, 20ppm/Cel, Chassis Mount
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Vishay RH01030R00HC02.
IHS
Datasheet5 páginasHace 8 años
New Yorker Electronics
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Componentes relacionados
TE ConnectivityHSA1027RJ
Res Wirewound 27 Ohm 5% 16W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
TE ConnectivityTHS1527RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 15W, 27ohm, 265V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 30ohm, 17.3205V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityTHS1027RJ
Wirewound Resistors - Chassis Mount Ths10 27R 5% |Amp Te Connectivity 2-1879073-5
Res Wirewound 33 Ohm 1% 12.5W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Card
Res Wirewound 30 Ohm 1% 25W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Card
Descripciones
Descripciones de Vishay RH01030R00HC02 suministradas por sus distribuidores.
RH-10 30 3% C02