Torex XC6119N27ANR-G
IC VOLT DET TIME DLY 2.7V SSOT-2 / Processor Supervisor 2.7V 1 Open Drain 4-Pin SSOT-24 T/R
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Torex XC6119N27ANR-G.
Tendencia de 3 meses:
-42.05%
Componentes relacionados
Texas InstrumentsTPS3803-01QDCKRQ1
Automotive, single-channel voltage detectors 5-SC70 -40 to 125
Texas InstrumentsTPS3803-01DCKR
Processor Supervisor Adj 1 Active Low/Open Drain Automotive 5-Pin SC-70 T/R
Texas InstrumentsTPS3801J25DCKR
200-ms delay, small supply voltage supervisors with manual reset 5-SC70 -40 to 85
MicrochipTCM809SVLB713
MICROCHIP TCM809SVLB713, VOLTAGE SUPERVISOR, 2.5 - 5 V, 3-PIN SC-70
Microchip MCP111T-315E/LB; Voltage Supervisor 3.003 to 3.157 V; 3-Pin SC-70
Voltage Supervisor, Very Low Supply Current, 3-Pin Microprocessor, Reset Monitor 2.93 V, 140 ms minimum delay
Descripciones
Descripciones de Torex XC6119N27ANR-G suministradas por sus distribuidores.
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.7V, CMOS, PDSO4
Volt Supervisor Detect 2.754V 6V 4-Pin SSOT-24 T/R
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) DETECT VOLTAGE IS 2.7VOLT Voltage Detector supervisor 1V 2mm Adjustable/Selectable 150mW
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
1.1¦ÌA 30¦Ìs CMOS,Open Drain 1 6V SSOT-24