Torex XC6119N18ANR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +1.8V, CMOS, PDSO4
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Torex XC6119N18ANR-G.
IHS
Datasheet18 páginasHace 4 años
SHENGYU ELECTRONICS
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Cadena de suministros
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Processor Supervisor 2.32V 3V/3.3V/5V 1 Active Low/Push-Pull 5-Pin TSOT-23 Reel
Voltage Supervisor with Manual Reset and Watchdog
CAT823 Series 2.19 V 140 ms System Supervisory Voltage Reset - TSOT-23-5
Descripciones
Descripciones de Torex XC6119N18ANR-G suministradas por sus distribuidores.
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 1.836V 0.8V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
Processor Supervisor 1.8V 1 Open Drain 4-Pin SSOT-24 T/R
700nA,1.2¦ÌA CMOS,Open Drain 1 700mV 6V SSOT-24