Telemecanique XS518B1CAL08M12
Inductive Proximity Sensor , XS5 M18 Inductive Sensor, Brass Sensor
Production
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Telemecanique XS518B1CAL08M12.
IHS
Datasheet7 páginasHace 7 años
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
Cadena de suministros
Country of OriginFrance
Introduction Date2019-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descripciones
Descripciones de Telemecanique XS518B1CAL08M12 suministradas por sus distribuidores.
Proximity Sensor Inductive NO 5mm 12V to 48V
Inductive Sensor, 0mm Min, 4mm Max, Cylindrical, Flush Mount
Telemecanique Sensors Inductive Threaded Barrel Proximity Sensor, M18, 5 mm Detection, 2-Wire NO, 12 → 48 V dc
2 WIRE DC INDUCTIVE SNSR REMOTE
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 5MM, 48V; Sensing Range Max: 5mm; Thread Size - Metric: M18; Sensor Output: SPST-NO; Supply Voltage DC Min: 12V; Supply Voltage DC Max: 48V; Product Range: OsiSense XS Series; SVHC: No SVHC (15-Jan-2