TE Connectivity W58-XB1A4A-20
Circuit Breaker, Thermal, Push to Reset, Panel, Series Trip, 20 A, 1 Pole, 250 VAC, 50 VDC
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity W58-XB1A4A-20.
IHS
Datasheet4 páginasHace 1 años
element14 APAC
TE Connectivity
Master Electronics
JRH Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-32.21%
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
SnapEDA
Footprint
3DDescargar
TraceParts
3DDescargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Country of OriginMainland China
Introduction Date2010-05-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Componentes relacionados
Circuit Breaker Supplementary Protector 1Pole 15A 125VAC/250VAC/50VDC
Carling TechnologiesCLB-153-11A3N-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 15A 250VAC/32VDC
Carling TechnologiesCMB-153-11C3N-B-A
Circuit Breaker Magnetic Circuit Protectors 15A 125VAC to 250VAC
Carling TechnologiesCMB-203-11C3N-B-A
Circuit Breaker Magnetic Circuit Protectors 20A 125VAC to 250VAC
Carling TechnologiesCLB-153-11B3A-B-A
Circuit Breaker; Thermal; 1P; Black; Push-To-Reset; 15A; Indicator Plate; 125-250VAC
Carling TechnologiesCTB-B-B-15
Thermal Circuit Breaker, 1 Pole(s), 15A, 250VAC, 50VDC, Panel Mount
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity W58-XB1A4A-20 suministradas por sus distribuidores.
Circuit Breaker, Thermal, 1P, 250V, 20A; Product Range:W58 Series; Current Rating:20A; No. Of Poles:1 Pole; Voltage Rating Vdc:50V; Voltage Rating Vac:250V; Circuit Breaker Mounting:Panel; Operating Voltage:250V Rohs Compliant: Yes |Potter&brumfield Te Connectivity W58-XB1A4A-20
W58-XB1A4A-20=W58 Circuit Breaker Type: Thermal Circuit Function: Series Trip Illuminated: Without Actuator Color: White Operating Voltage: 250 VAC Thermal Series Trip Without White | Circuit Breaker | Part Number: W58-XB1A4A-20 | Internal Number: 1-1393249-2 | TE Connectivity | Potter & Brumfield