TE Connectivity W51-A152A1-20
Circuit Breaker, Thermal Magnetic, 1P, 250V, 20A
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity W51-A152A1-20.
IHS
Datasheet4 páginasHace 1 años
Master Electronics
Future Electronics
Electro Sonic
TE Connectivity
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-22.18%
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
SnapEDA
Footprint
3DDescargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.40
Introduction Date2007-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Componentes relacionados
Carling TechnologiesCLB-253-11B3A-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 25A 250VAC/32VDC
Circuit Breaker Supplementary Protector 1Pole 15A 125VAC/250VAC/50VDC
Carling TechnologiesCLB-153-11A3N-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 15A 250VAC/32VDC
Carling TechnologiesCTB-B-B-15
Thermal Circuit Breaker, 1 Pole(s), 15A, 250VAC, 50VDC, Panel Mount
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity W51-A152A1-20 suministradas por sus distribuidores.
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC / Circuit Breaker Thermal 1Pole 20A 250VAC
Circuit Breaker, Thermal Magnetic, 1P, 250V, 20A; Product Range:W51 Series; Current Rating:20A; No. Of Poles:1 Pole; Voltage Rating Vdc:50V; Voltage Rating Vac:250V; Circuit Breaker Mounting:Panel Rohs Compliant: Yes |Potter&brumfield Te Connectivity W51-A152A1-20
W51-A152A1-20=CKTBKR,THERM,ROC Circuit Breaker Type: Thermal Circuit Function: Trip-Free - Switchable Illuminated: Without Actuator Color: Black Operating Voltage: 125 VAC Thermal Trip-Free - Switchable Without Black | Circuit Breaker | Part Number: W51-A152A1-20 | Internal Number: 4-1423673-2 | TE Connectivity |