TE Connectivity W23-X1A1G-30
Circuit Breaker, Thermal, Push / Pull, Panel, Series Trip, 30 A, 1 Pole, 240 VAC, 50 VDC
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity W23-X1A1G-30.
IHS
Datasheet4 páginasHace 1 años
Datasheet4 páginasHace 1 años
element14 APAC
JRH Electronics
Master Electronics
TE Connectivity
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-24.40%
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
SnapEDA
Footprint
3DDescargar
TraceParts
3DDescargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2005-12-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Componentes relacionados
Carling TechnologiesCLB-353-11B3A-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 35A 250VAC/32VDC
Carling TechnologiesCLB-253-11B3A-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 25A 250VAC/32VDC
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 30A 250VAC/32VDC
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity W23-X1A1G-30 suministradas por sus distribuidores.
Circuit Breaker;Therm;Push/Pull;Cur-Rtg 30A;Panel;1 Pole;Vol-Rtg 250/50VAC/VDC
Circuit Breaker Thermal Over Current 1Pole 30A 240VAC/50VDC 2-Pin
Circuit Breakers, Thermal, Series Trip, Blk w/White Amp Rate Mark & White Trip Band Button Color, 240 VAC Voltage Rating AC, Potter & Brumfield W23-31
CIRCUIT BREAKER, THERMAL, 1P, 250V, 30A; Product Range:W23 Series; Current Rating:30A; No. of Poles:1 Pole; Voltage Rating VDC:50VDC; Voltage Rating VAC:240VAC; Circuit Breaker Mounting:Panel
W23-X1A1G-30=W23/W31 Circuit Breaker Type: Thermal Circuit Function: Series Trip Illuminated: Without Actuator Color: Black Operating Voltage: 240 VAC Thermal Series Trip Without Black | Circuit Breaker | Part Number: W23-X1A1G-30 | Internal Number: 7-1393246-1 | TE Connectivity | Potter & Brumfield