TE Connectivity W23-X1A1G-15
Circuit Breaker, Thermal, Push / Pull, Panel, Series Trip, 15 A, 1 Pole, 240 VAC, 50 VDC
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity W23-X1A1G-15.
JRH Electronics
Datasheet4 páginasHace 1 años
Datasheet4 páginasHace 7 años
Datasheet4 páginasHace 8 años
Farnell
Master Electronics
TE Connectivity
element14
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
Restocked
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
SnapEDA
Footprint
3DDescargar
TraceParts
3DDescargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2005-12-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Componentes relacionados
Carling TechnologiesCMB-163-11C3N-B-A
Circuit Breaker Magnetic Circuit Protectors 16A 125VAC to 250VAC
Carling TechnologiesCTB-B-B-12
Circuit Breaker; Thermal; Rocker; Blk Bezel; Blk Rocker; Panel Mount; 120A; 125VAC/50VD
Circuit Breaker Supplementary Protector 1Pole 12A 125VAC/250VAC/50VDC
Circuit Breaker Supplementary Protector 1Pole 15A 125VAC/250VAC/50VDC
Carling TechnologiesCLB-153-11A3N-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 15A 250VAC/32VDC
Sensata / AirpaxATR11-D-Y-63-WB-12.0A
Circuit Breaker Thermal 1Pole 12A 240VAC/32VDC
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity W23-X1A1G-15 suministradas por sus distribuidores.
Circuit Breaker Thermal 15A 240 V AC 50 V DC Push-Pull Plunger Panel Mount
Circuit Breaker Thermal Over Current 1Pole 15A 240VAC/50VDC 2-Pin
Circuit Breaker, W2 Series, 15A, 1 Pole, 240V AC, 1kA at 120V AC/50V DC
THERMAL CIRCUIT BREAKER, 1P, 15A; Product Range:-; Current Rating:15A; No. of Poles:1 Pole; Voltage Rating V DC:50VDC; Voltage Rating VAC:250VAC; Circuit Breaker Mounting:Panel; Approval Bodies:CSA; Approval Category:UL
W23-X1A1G-15=W23/W31- Circuit Breaker Type: Thermal Circuit Function: Series Trip Illuminated: Without Actuator Color: Black Operating Voltage: 240 VAC Thermal Series Trip Without Black | Circuit Breaker | Part Number: W23-X1A1G-15 | Internal Number: 6-1393246-6 | TE Connectivity | Potter & Brumfield