TE Connectivity TLM2HER012JTE
Res Current Sense Metal Foil 2010 0.012 Ohm 5% 3/4W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity TLM2HER012JTE.
element14 APAC
Datasheet5 páginasHace 10 años
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
SnapEDA
SímboloFootprint
Descargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2016-05-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 years ago)
LTB Date2025-04-21
LTD Date2025-04-28
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 years ago)
Componentes relacionados
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Automotive Grade Metal Foil 2010 12mOhm 1% Emboss T/R
PanasonicERJB1CJR012U
High Power Typre Chip Resistor, 1020, 5% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-B1CJR012U
PanasonicERJ-B1CJR011U
Res Thick Film 1020 0.011 Ohm 5% 2W ±350ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJC1CFR012U
Res Thick Film 1020 0.012 Ohm 1% 2W ±350ppm/C Sulfur Resistant Wide Terminal SMD Automotive
Res Thick Film 2010 0.011 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±1500ppm/C Epoxy Pad SMD Automotive T/R
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity TLM2HER012JTE suministradas por sus distribuidores.
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Foil, 0.75W, 0.012ohm, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Smd Current Sense Resistors, Tlm Series, 0.012 Ohm, 750 Mw, 5%, 2010 [5025 Metric] |Cgs Te Connectivity TLM2HER012JTE
.012 Ω, Foil, Current Sensing Resistor Resistor, 5 %, 2 Termination, 2010, Taped & Reeled, Resistance Class Up to 1kΩ, .75 W, ±100 ppm/°C, CGS TLM
CURRENT SENSE RES, 0R012, 5%, 750 MW; Resistance: 0.012ohm; Product Range: TLM Series; Resistor Case Style: 2010 [5025 Metric]; Power Rating: 750mW; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor E; Available until stocks are exhausted