TE Connectivity RV8541-32-S16
Rv Common Mode Choke, Nano, Four-line, 32A, 1.3 Mh, Vertical
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity RV8541-32-S16.
Tendencia de 3 meses:
+34.78%
Cadena de suministros
Introduction Date2025-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity RV8541-32-S16 suministradas por sus distribuidores.
COMMON MODE CHOKE, 180UH, 32A ROHS COMPLIANT: YES
RV8541-32-S16, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
CMC 180UH 32A 4LN THROUGH HOLE
RV8541-32-S16 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 32 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 32 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RV8541-32-S16 | Internal Number: 823245-SF | RV8541-32-S16 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 32 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 32 A PCB Terminal PD2 | Part# RV8541-32-S16 | Schaffner