TE Connectivity RV8540-32-S16
Rv Common Mode Choke, Mnzn, Four-line, 32A, 0.2 Mh, Vertical
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity RV8540-32-S16.
Tendencia de 3 meses:
+34.19%
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity RV8540-32-S16 suministradas por sus distribuidores.
COMMON MODE CHOKE, 110UH, 32A ROHS COMPLIANT: YES
RV8540-32-S16, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
CMC 110UH 32A 4LN THROUGH HOLE
RV8540-32-S16 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 32 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 32 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RV8540-32-S16 | Internal Number: 823240-SF | RV8540-32-S16 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 32 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 32 A PCB Terminal PD2 | Part# RV8540-32-S16 | Schaffner