TE Connectivity RV8540-25-S16
Rv Common Mode Choke, Mnzn, Four-line, 25A, 0.3 Mh, Vertical
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity RV8540-25-S16.
Tendencia de 3 meses:
+33.61%
Cadena de suministros
Introduction Date2023-04-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity RV8540-25-S16 suministradas por sus distribuidores.
COMMON MODE CHOKE, 170UH, 25A ROHS COMPLIANT: YES
RV8540-25-S16,TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
CMC 170UH 25A 4LN THROUGH HOLE
RV8540-25-S16 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 25 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 25 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RV8540-25-S16 | Internal Number: 823239-SF | RV8540-25-S16 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 25 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 25 A PCB Terminal PD2 | Part# RV8540-25-S16 | Schaffner