TE Connectivity RT8122-6-10M0
Common Mode Choke, 300VAC, 2-LINE, 6A, 10MH, Horizontal, Rt Series
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity RT8122-6-10M0.
IHS
Datasheet9 páginasHace 0 años
JRH Electronics
element14 APAC
Farnell
Sager Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-100%
Cadena de suministros
Introduction Date2025-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity RT8122-6-10M0 suministradas por sus distribuidores.
Common Mode Chokes Dual 10000uH 100kHz 6A 0.033Ohm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes / Filters 6A 10mH 2-Wire Horz PCB Mounting
Choke, Common Mode, 10 mH, 6 A
RT8122-6-10M0, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
RT8122-6-10M0 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 6 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rt Series & Rt Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 300 VDC 6 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RT8122-6-10M0 | Internal Number: 816955-SF | RT8122-6-10M0 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 6 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rt Series & Rt Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 300 VDC 6 A PCB Terminal PD2 | Part# RT8122-6-10M0 | Schaffner