TE Connectivity RN212-0.5-02-15M
Common Mode Chokes / Filters 0.5A 15mH 700mOhm Vertical Choke
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity RN212-0.5-02-15M.
IHS
Datasheet9 páginasHace 0 años
Master Electronics
Sager Electronics
Newark
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+6.97%
Cadena de suministros
Introduction Date2025-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Componentes relacionados
PanasonicEXC-24CB221U
Common Mode Chokes Dual 220Ohm 100MHz 0.1A 0.7Ohm DCR SMD T/R
Common Mode Chokes and Filters; TDK; ACT1210-510-2P-TL00; 2.5 mm; 700 mOhm; 3.2 mm; 2.5 mm
TE ConnectivityRN112-0.5-02-15M
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 0.5A 0.7Ohm DCR Thru-Hole
General Purpose Inductor, 3900uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
PanasonicELF-18D417
CMC 18MH 700MA 2LN TH
PanasonicEXC-24CN601X
EXC Series 600 mOhm 100 MHz 200 mA 900 mOhm DCR Common Mode Noise Filter
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity RN212-0.5-02-15M suministradas por sus distribuidores.
Filter, Common Mode, 15Mh, 0.5A, Rad; Dc Current Rating:500Ma; Product Range:Rn Series; Inductance:15Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN212-0.5-02-15M
RN212-0.5-02-15M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): .5 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC .5 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN212-0.5-02-15M | Internal Number: 815793-SF | TE Connectivity | Schaffner