TE Connectivity RN116-0.8-02-27M
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 0.8A 0.37Ohm DCR Thru-Hole
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity RN116-0.8-02-27M.
IHS
Datasheet9 páginasHace 0 años
Master Electronics
Sager Electronics
Newark
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
Restocked
Cadena de suministros
Introduction Date2025-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Componentes relacionados
TE ConnectivityRN214-1-02-15M
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 1A 0.37Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN114-1-02-15M
Common Mode Chokes / Filters 0.8A 27mH 370mOhm Vertical Choke
Choke, Common Mode, 6.8 mH, 1.3 A
Ind Common Mode Choke Wirewound 90Ohm 25% 100MHz 280mA 0805 Embossed T/R
DLW Series 0805 90 Ohm 330 mA 0.35 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Choke
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity RN116-0.8-02-27M suministradas por sus distribuidores.
CHOKE/FILTER COMMON MODE 0.8A 27MH 370MOHM HORIZONTAL RN SERIES
Filter, Common Mode, 27Mh, 0.8A, Rad; Dc Current Rating:800Ma; Product Range:Rn Series; Inductance:27Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN116-0.8-02-27M
RN116-0.8-02-27M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): .8 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC .8 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN116-0.8-02-27M | Internal Number: 815798-SF | TE Connectivity | Schaffner