TE Connectivity FSMIJ61BA04
Te Connectivity / Alcoswitch FSMIJ61BA04 Tactile Switch, Spst-no, 0.05A, 12V, Thnew
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity FSMIJ61BA04.
IHS
Datasheet4 páginasHace 2 años
Sager Electronics
JRH Electronics
element14 APAC
Burklin Elektronik
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
Restocked
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
SnapEDA
Footprint
3DDescargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.40
Introduction Date2016-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Componentes relacionados
TE ConnectivityFSMIJ61AA04
Switch Tactile OFF (ON) SPST Rectangular Button PC Pins 0.05A 12VDC 500000Cycles 0.98N Thru-Hole
TE ConnectivityFSMIJ61AG04
TE CONNECTIVITY / ALCOSWITCH FSMIJ61AG04 TACTILE SWITCH, SPST-NO, 0.05A, 12V, THNew
TE ConnectivityFSMIJ61AR04
Keypad Switch, 1 Switches, SPST, Momentary, 0.05A, 12VDC, 0.98N, Solder Terminal, Panel Mount
E-SwitchTL1105F100Q
Switch Tactile N.O. SPST Round Button PC Pins 0.05A 50VDC 0.98N Thru-Hole
E-SwitchTL1105SF100Q
E-SwitchTL1105AF100Q
Switch Tactile N.O. SPST Round Button PC Pins 0.05A 12VDC 0.98N Thru-Hole
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity FSMIJ61BA04 suministradas por sus distribuidores.
Keypad Switch, 1 Switches, SPST, Momentary-tactile, 0.05A, 12VDC, 0.98N, 6 PCB Hole Cnt, Solder Terminal, Panel Mount
Tactile Switch SPST-NO 0.98N 6.1 x 6.1mm
6X6 ILLUMINATED;TACTILE;THROUGH-HOLE;100GF;HI;SOFT ORANGE;ALCOSWITCH;1-2213818-3
TACTILE SWITCH, SPST-NO, 0.05A, 12V, TH; Illumination: Illuminated; Contact Voltage DC Nom: 12V; Contact Current Max: 50mA; Operating Force: 100gf; Switch Terminals: Through Hole; Product Range: FSMIJ Series
6X6 ILL TACT THT 100GF HI SOFT ORANGE Actuator Style: Rectangular Operating Function: Off (On) Contact Base Material: Brass Switch Contact Plating Material: Silver Contact Current Rating: 50 mA Rectangular Off (On) Brass Silver | Tactile Switch With Dome Switch | Part Number: FSMIJ61BA04 | Internal Number: 1-2213818-3 | TE Connectivity