TE Connectivity FN351H-25-33
Power Line Filter General Purpose EMC 0Hz to 60Hz 25A 520VAC Terminal Block Chassis Mount
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity FN351H-25-33.
IHS
Datasheet5 páginasHace 0 años
Master Electronics
Newark
Tendencia de 3 meses:
-45.16%
Cadena de suministros
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity FN351H-25-33 suministradas por sus distribuidores.
HIGH VOLTAGE EMC FILTER 3-PH 25 A SAFETY FN 351 SERIES
Schaffner High Power Filters for Drives
Three Phase EMI Filter, 520V, 60HzHz
FN351H-25-33, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
3 Phase Flat Mount Filter 520VAC,
Power Line Filters FN351H-25/33
Power Line Filter, 25A, 32.7Ma; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:520Vac; Current Rating:25A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Fn 351 Series Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN351H-25-33