TE Connectivity FN3288-80-34-C26-R65
Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 80A 760VAC Terminal Block Flange Mount
Production
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity FN3288-80-34-C26-R65.
IHS
Datasheet9 páginasHace 0 años
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Tendencia de 3 meses:
-100%
Cadena de suministros
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity FN3288-80-34-C26-R65 suministradas por sus distribuidores.
AC FILTER 3-PH INVERTER/PDS MULTI-STAGE EMC/RFI 75A IP21 FN 258 SERIES
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 480VAC, 80A, STB Terminal 34, Cy 1.5uF
FN3288-80-34-C26-R65, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Three Phase EMI Filter, 305V, 60HzHz
POWER LINE FILTER, 3 PHASE, 80A, 530VAC;
LINE FILTER 530V/305VAC 80A CHAS
Power Line Filter, 3 Phase, 80A, 530Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:530Vac; Current Rating:80A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Filter Type:3 Phase Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3288-80-34-C26-R65
FN3288-80-34-C26-R65 Current Rating: 80 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 530 VAC 3-Phase Filters & Fn3288 Compact High-Performance Emc/rfi Filter For Inverters And Drive System | 80 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3288-80-34-C26-R65 | Internal Number: 818022-SF | FN3288-80-34-C26-R65 Current Rating: 80 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 530 VAC 3-Phase Filters & Fn3288 Compact High-Performance Emc/rfi Filter For Inverters And Drive System | 80 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part# FN3288-80-34-C26-R65 | Schaffner