TE Connectivity FN3288-50-53-C35-R65
Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 50A 760VAC Terminal Block Chassis Mount
Production
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity FN3288-50-53-C35-R65.
IHS
Datasheet9 páginasHace 0 años
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Tendencia de 3 meses:
Restocked
Cadena de suministros
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity FN3288-50-53-C35-R65 suministradas por sus distribuidores.
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 480VAC, 50A, STB Terminal 53, Cy 4.5uF
FILTER 3-PH EMC/RFI SLIM BOOK 480VAC 50A TERM 53 CY 4.5UF FN 3288 SERIES
FN3288-50-53-C35-R65, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Three Phase EMI Filter, 305V, 60HzHz
POWER LINE FILTER, 3 PHASE, 50A, 530VAC;
LINE FILTER 530V/305VAC 50A CHAS
LINE FILTER SLIM 480VAC 50A STB
Power Line Filter, 3 Phase, 50A, 530Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:530Vac; Current Rating:50A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Filter Type:3 Phase Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3288-50-53-C35-R65