TE Connectivity FN3288-230-40-C35-R65
3-PHASE Slim Hp Line Filter 480VAC, 230A, Stb Terminal 40, Cy 4.5UF
Production
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity FN3288-230-40-C35-R65.
IHS
Datasheet9 páginasHace 0 años
Master Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-100%
Cadena de suministros
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity FN3288-230-40-C35-R65 suministradas por sus distribuidores.
FN3288-230-40-C35-R65, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Three Phase EMI Filter, 305V, 60HzHz
LINE FILTER 230A CHASSIS MOUNT
FN3288-230-40-C35-R65 Current Rating: 230 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 530 VAC 3-Phase Filters & Fn3288 Compact High-Performance Emc/rfi Filter For Inverters And Drive System | 230 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3288-230-40-C35-R65 | Internal Number: 823063-SF | FN3288-230-40-C35-R65 Current Rating: 230 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 530 VAC 3-Phase Filters & Fn3288 Compact High-Performance Emc/rfi Filter For Inverters And Drive System | 230 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part# FN3288-230-40-C35-R65 | Schaffner