TE Connectivity FN3287-40-33-C21-R65
3-PHASE Slim Line Filter 480VAC, 40A, Stb Terminal 33, Cy 220NF
Production
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity FN3287-40-33-C21-R65.
IHS
Datasheet9 páginasHace 0 años
Master Electronics
Sager Electronics
TME
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+183%
Cadena de suministros
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity FN3287-40-33-C21-R65 suministradas por sus distribuidores.
3 Phase Slim Book Style Standard Line Filter 480V
Three Phase EMI Filter, 530V, 60Hz
LINE FILTER 530V/305VAC 40A CHAS
FN3287-40-33-C21-R65 Current Rating: 40 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 480 VAC 3-Phase Filters & Smallest Book-Style Emc/rfi Filter For Inverters And Power Drive | 40 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3287-40-33-C21-R65 | Internal Number: 820848-SF | FN3287-40-33-C21-R65 Current Rating: 40 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 480 VAC 3-Phase Filters & Smallest Book-Style Emc/rfi Filter For Inverters And Power Drive | 40 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part# FN3287-40-33-C21-R65 | Schaffner