TE Connectivity FN3287-25-33-C26-R65
Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 25A 530VAC Terminal Block Flange Mount
Production
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity FN3287-25-33-C26-R65.
IHS
Datasheet9 páginasHace 0 años
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-100%
Cadena de suministros
Country of OriginThailand
Introduction Date2019-05-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity FN3287-25-33-C26-R65 suministradas por sus distribuidores.
FILTER 3-PH EMC/RFI SLIM BOOK 25A STB TERM 33 CY 1.5UF FN 3287 SERIES
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style Standard Line Filter 480VAC, 25A, STB Terminal 33, Cy 1.5uF
Box Terminal Block Inverters Power Drive Systems Two Stage EMC/EMI Line Filter 25A DC~60Hz 530V 305V -40C~100C
Schaffner FN3287-25-33-C26-R65 EMC滤波器
RS APAC
Three Phase EMI Filter, 530V, 60Hz
LINE FILTER 530V/305VAC 25A CHAS
Power Line Filter, 3 Phase, 25A, Tb; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:530Vac; Current Rating:25A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Filter Type:3 Phase Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3287-25-33-C26-R65