TE Connectivity EV28-1.0-02-36M
Ev28 Common Mode Choke 250Vac, 1A, 36Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV28-1.0-02-36M
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity EV28-1.0-02-36M.
IHS
Datasheet5 páginasHace 0 años
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+21.88%
Cadena de suministros
Country of OriginThailand
Introduction Date2002-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Componentes relacionados
TE ConnectivityEH28-1.0-02-36M
Eh28 Common Mode Choke 250Vac, 1A, 36Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH28-1.0-02-36M
Common Mode Chokes Dual 39000uH 10kHz 1.2A 0.696Ohm DCR Thru-Hole Box
39 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.2A DCR 696mOhm (Typ)
General Purpose Inductor, 0.033uH, 30%, 2 Element, Ferrite-Core
TE ConnectivityEV20-0.3-02-33M
Common Mode Chokes Dual 33000uH 10kHz 0.3A 1.78Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityEH20-0.3-02-33M
Eh20 Common Mode Choke 250Vac, 0.3A, 33Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH20-0.3-02-33M
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity EV28-1.0-02-36M suministradas por sus distribuidores.
Common Mode Chokes Dual 36000uH 10kHz 1A 0.591Ohm DCR Thru-Hole
SUPPRESSION CHOKE, COMMON MODE, 1 A, DCR THRU-HOLE, PIN, EV/EH SERIES
Common Mode Chokes / Filters 36mH 1A - VERTICAL COMMN-MODE SPPRESSN
Choke, Common Mode, 36 mH, 1 A
EV28-1.0-02-36M, TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Single Phase EMI Filter, 250V, 400HzHz