TE Connectivity CRGP2512F33R
Res Thick Film 2512 33 Ohm 1% 2W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity CRGP2512F33R.
JRH Electronics
Datasheet4 páginasHace 1 años
TME
element14 APAC
Upverter
Future Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
Restocked
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
Component Search Engine
SímboloFootprint
3DDescargar
EE Concierge
3DDescargar
TraceParts
Introduction Date2019-08-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity CRGP2512F33R suministradas por sus distribuidores.
2W Thick Film Resistors 500V ±200ppm/℃ ±1% 33Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 33ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Res Pulse Withstand Thick Film 2512 33 Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
Avnet Japan
Thick Film Resistors - SMD CRGP 2512 33R 1%
CRGP 2512 33R 1% Resistance Value: 33 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Package Size Code: 2512 Surface Mount Resistor | 33 Ω Thick Film General Purpose Resistor 1 % | Part Number: CRGP2512F33R | Internal Number: 2176331-7 | TE Connectivity | NEOHM