TE Connectivity CRGH2512J330R
Fixed Resistor, Thick Film, 2W, 330ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity CRGH2512J330R.
IHS
Datasheet4 páginasHace 1 años
Tendencia de 3 meses:
-5.94%
Introduction Date2010-05-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Componentes relacionados
Yageo GroupRC2512JK-07330RL
Res Thick Film 2512 330 Ohm 5% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC2512JK-07330RL
Res Thick Film 2512 330 Ohm 5% 1W ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE Connectivity / AMP6-1879501-0
Res Thick Film 2512 300 Ohm 5% 2W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC2512JK-07300RL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 300Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-1TYJ331U
Res Thick Film 2512 330 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity3-1622820-8
Res Thick Film 2512 330 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD T/R
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity CRGH2512J330R suministradas por sus distribuidores.
Surface Mount Thick Film Resistor, Crg Series, 330 Ohm, 2 W, - 5%, 200 V, 2512 [6432 Metric] |Neohm Te Connectivity CRGH2512J330R
Thick Film Resistors - SMD CRGH2512 5% 330R 2W
RES, 330R, 5%, 2W, 2512, THICK FILM
Special Order: CRGH2512 5% 330R 2W Resistance Value: 330 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: Power Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Package Size Code: 2512 Surface Mount Resistor | 330 Ω Thick Film Power Resistor 5 % | Part Number: CRGH2512J330R | Internal Number: 6-1879501-1 | TE Connectivity | NEOHM