TE Connectivity CRGH1206J390K
Res Thick Film 1206 390K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity CRGH1206J390K.
IHS
Datasheet4 páginasHace 1 años
Newark
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
Restocked
Introduction Date2003-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Componentes relacionados
Yageo GroupRC1206JR-07390KL
Res Thick Film 1206 390K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC1206JR-07390KL
Res Thick Film 1206 390K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC1206JR-13390KL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 390000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
PanasonicERJ-8GEYJ394V
Thick Film Chip Res, 1206, 1/8W 5% 390Kohm, 7 inc
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 390000ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Res Thick Film 1206 390K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity CRGH1206J390K suministradas por sus distribuidores.
Fixed Resistor, Thick Film, 0.5W, 390000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Surface Mount Thick Film Resistor, Crg Series, 390 Kohm, 500 Mw, - 5%, 200 V
CRGH SERIES THICK FILM RESISTOR 1206 CASE 390KOHMS +/-5% 0.5W +/-200PPM/DEGC
Thick Film Resistors - SMD CRGH1206 5% 390K 0.5W
RES, 390K, 5%, 0.5W, 1206, THICK FILM; Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric]; Resistance: 390kohm; Product Range: CRG Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 500mW; Resistance Tolerance: ± 5%; Temperature Coefficient: ± 200ppm/°C; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (15-Jun-2015)