TE Connectivity CRGCQ2512F120R
Res Thick Film 2512 120 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity CRGCQ2512F120R.
JRH Electronics
Datasheet9 páginasHace 8 años
IHS
Tendencia de 3 meses:
-0.13%
Introduction Date2018-03-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity CRGCQ2512F120R suministradas por sus distribuidores.
Res General Purpose Thick Film 2512 120 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 270000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Thick Film Resistors - SMD CRGCQ 2512 120R 1%
Res, 120R, 1%, 1W, 2512, Thick Film; Resistance:120Ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:1W; Resistor Case/Package:2512 [6432 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose; Product Range:Crgcq Seriesrohs Compliant: Yes |Te Connectivity CRGCQ2512F120R
CRGCQ 2512 120R 1% Resistance Value: 120 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Package Size Code: 2512 Surface Mount Resistor | 120 Ω Thick Film General Purpose Resistor 1 % | Part Number: CRGCQ2512F120R | Internal Number: 1-2176349-4 | TE Connectivity | NEOHM