TE Connectivity CRGCQ2010J220R
Res Thick Film 2010 220 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity CRGCQ2010J220R.
Tendencia de 3 meses:
-2.67%
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity CRGCQ2010J220R suministradas por sus distribuidores.
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 220Ω 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res General Purpose Thick Film 2010 220 Ohm 5% 3/4W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 220ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
RES, 220R, 5%, 2010, THICK FILM; Resistor Case Style: 2010 [5025 Metric]; Resistance: 220ohm; Product Range: CRGCQ Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 750mW; Resistance Tolerance:
CRGCQ 2010 220R 5% Resistance Value: 220 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Package Size Code: 2010 Surface Mount Resistor | 220 Ω Thick Film General Purpose Resistor 5 % | Part Number: CRGCQ2010J220R | Internal Number: 1-2176348-5 | TE Connectivity | NEOHM