TE Connectivity CPF-A-0805B6K2E1
Res Thin Film 0805 6.2K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity CPF-A-0805B6K2E1.
element14 APAC
Datasheet4 páginasHace 1 años
Datasheet6 páginasHace 11 años
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2016-05-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 week ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 1 week ago)
Componentes relacionados
PanasonicERA6AEB622V
Res Thin Film 0805 6.2K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0805BRD076K2L
125mW Thin Film Resistor 150V ±25ppm/℃ ±0.1% 6.2kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 6200ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TE Connectivity / AMP7-1614884-9
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 6200ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA6AEB6491V
Res Thin Film 0805 6.49K Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity CPF-A-0805B6K2E1 suministradas por sus distribuidores.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 6200ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Surface Mount Chip Resistor, Thin Film, AEC-Q200 CPF-A Series, 6.2 kohm, 100 mW, 0.1%, 100 V RoHS Compliant: Yes
RES, THIN FILM, AEC-Q200, 6K2, 0805; Res; RES, THIN FILM, AEC-Q200, 6K2, 0805; Resistance:6.2kohm; Voltage Rating:100V; Resistor Case Style:0805 ^2012 Metric]; Power Rating:100mW; Resistance Tolerance: 0.1%; Product Ran
Special Order: CPF A 0805 6K2 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 6.2K Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0805 Surface Mount Resistor | 6.2K Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF-A-0805B6K2E1 | Internal Number: 4-2176217-6 | TE Connectivity | NEOHM