TE Connectivity CPF-A-0805B120RE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 20ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity CPF-A-0805B120RE1.
IHS
Datasheet4 páginasHace 1 años
Tendencia de 3 meses:
Restocked
Introduction Date2016-05-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Componentes relacionados
Yageo GroupRT0805BRD0720RL
Res Thin Film 0805 20 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 20ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TE Connectivity / AMP2-1614884-4
Res Thin Film 0805 20 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Medical T/R
Yageo GroupRT0805BRD0718RL
125mW Thin Film Resistor 150V ±25ppm/℃ ±0.1% 18Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
125mW Thin Film Resistor 150V ±25ppm/℃ ±0.1% 22Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity CPF-A-0805B120RE1 suministradas por sus distribuidores.
RES SMD 120 OHM 0.1% 1/10W 0805
Automotive Grade Thin Film Chip Resistor
RES, 120R, 0.1%, 0805, THIN FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 120ohm; Product Range: CPF-A Series; Voltage Rating: 100V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 100mW; Resistance Tolerance:
Special Order: CPF A 0805 120R 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 20 Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0805 Surface Mount Resistor | 20 Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF-A-0805B120RE1 | Internal Number: 2-2176217-0 | TE Connectivity | NEOHM