TE Connectivity CPF-A-0402B750RE
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, 0402
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity CPF-A-0402B750RE.
IHS
Datasheet4 páginasHace 1 años
Datasheet4 páginasHace 1 años
Electro Sonic
ShanghaiCT
TE Connectivity
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2025-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Componentes relacionados
PanasonicERJ2GEJ751X
Res Thick Film 0402 750 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 750ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
PanasonicERA2AEB751X
Res Thin Film 0402 750 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0402FR-07750RL
Res General Purpose Thick Film 0402 750 Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
PanasonicERJ-S02J751X
Res Thick Film 0402 750 Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRC0402JR-07750RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 750Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS