TE Connectivity CPF-A-0402B200RE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 200ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity CPF-A-0402B200RE1.
TE Connectivity
Technical Drawing1 páginasHace 6 años
Newark
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2016-05-23
Componentes relacionados
PanasonicERA2AEB201X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 200Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCPF0402B200RE1
Res Thin Film 0402 200 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Medical
Res Thin Film 0402 200 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRT0402BRD07200RL
62.5mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 200Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 200ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
63mW Thin Film Resistor 50V ±25ppm/℃ ±0.1% 200Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity CPF-A-0402B200RE1 suministradas por sus distribuidores.
Res Precision Thin Film 0402 200 Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Automotive Grade Thin Film Chip Resistor
RES, THIN FILM, AEC-Q200, 200R, 0402
Res, Thin Film, Aec-Q200, 200R, 0402; Resistance:200Ohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:62.5Mw; Resistor Case/Package:0402 [1005 Metric]; Resistor Technology:Thin Film; Resistor Type:Sulfur Resistant; Voltage Rating:25V Rohs Compliant: Yes |Holsworthy Te Connectivity CPF-A-0402B200RE1
Special Order: CPF A 0402 200R 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 200 Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0402 Surface Mount Resistor | 200 Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF-A-0402B200RE1 | Internal Number: 1-2176215-3 | TE Connectivity | NEOHM