TE Connectivity AVC22MS04FE0DT5A04
Anti-Vandal Pushbutton Switch SPST Momentary RGB Illuminated Ring Flat Button 22mm 1A 24V Panel Mount
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity AVC22MS04FE0DT5A04.
IHS
Datasheet4 páginasHace 1 años
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity AVC22MS04FE0DT5A04 suministradas por sus distribuidores.
AVC22M FLAT S04 RGB R 500MM/1X6
SPST, 1A, 24VDC, Wire Terminal, Panel Mount
Push Button Switches, Single Pole - Single Throw Configuration
VANDAL RESISTANT SW, SPST, 1A, 24V, PANL; Contact Configuration:SPST; Actuator / Cap Colour:Natural; Product Range:AVC Series; Switch
AVC22M FLAT S04 RGB R 500MM/1X6 Push Button Switch Product Type: Anti-Vandal Switch Configuration (Pole-Throw): Single Pole - Single Throw Number of Actuators: Single Actuator Profile: Flush Bushing Style: Threaded Anti-Vandal Switch Single Pole - Single Throw Flush | Pushbutton Switch | Part Number: AVC22MS04FE0DT5A04 | Internal Number: 2342836-8 | TE Connectivity | ALCOSWITCH