TE Connectivity AVC19LAIOFE13T5A04
Pushbutton Switch, Spst, On-Off, 1A, 24Vdc, Wire Terminal, Panel Mount
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity AVC19LAIOFE13T5A04.
IHS
Datasheet5 páginasHace 1 años
Farnell
TE Connectivity
Sager Electronics
JRH Electronics
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2021-06-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity AVC19LAIOFE13T5A04 suministradas por sus distribuidores.
Anti-Vandal Pushbutton Switch SPST ON-OFF Red Illuminated Ring and Power Logo Flat Button 19mm 1A 24V Panel Mount
VANDAL RESISTANT SW, SPST, 1A, 24V, PANL; Contact Configuration:SPST; Actuator / Cap Colour:Natural; Product Range:AVC Series; Switch
AVC19L FLAT AIO RED RL 500MM/1X6 Push Button Switch Product Type: Anti-Vandal Switch Configuration (Pole-Throw): Single Pole - Single Throw Number of Actuators: Single Actuator Profile: Flush Bushing Style: Threaded Anti-Vandal Switch Single Pole - Single Throw Flush | Pushbutton Switch | Part Number: AVC19LAIOFE13T5A04 | Internal Number: 2342835-2 | TE Connectivity | ALCOSWITCH