TE Connectivity AV2510M712Q04
Anti-Vandal Pushbutton Switch SPST Illuminated 3A 250VAC Quick Connect Panel Mount
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity AV2510M712Q04.
JRH Electronics
Datasheet4 páginasHace 3 años
Datasheet4 páginasHace 7 años
Datasheet5 páginasHace 1 años
TE Connectivity
Farnell
Sager Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
Restocked
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
SnapEDA
Footprint
3DDescargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2020-06-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity AV2510M712Q04 suministradas por sus distribuidores.
Anti-Vandal Push Button Switch Solder Terminals Moving Ring Led Plus Power
Vandal Resistant Sw, Spst, 3A, 250Vac; Contact Configuration:Spst-No; Actuator/Cap Colour:Natural; Product Range:Av25 Series; Switch Operation:Off-(On); Illumination Colour:Blue; Switch Terminals:Solder Lug; Contact Current Max:3A;rohs Compliant: Yes |Alcoswitch Te Connectivity AV2510M712Q04
AV25 SPM 3A MOVING RING POWER BLUE 12V Push Button Switch Product Type: Anti-Vandal Switch Configuration (Pole-Throw): Single Pole - Single Throw Number of Actuators: Single Actuator Profile: Flush Bushing Style: Threaded Anti-Vandal Switch Single Pole - Single Throw Flush | Pushbutton Switch | Part Number: AV2510M712Q04 | Internal Number: 2317658-5 | TE Connectivity | ALCOSWITCH