TE Connectivity ANT-916-JJB-ST
916MHz JJB Series Embedded 1/4 Wave Monopole Antenna, Straight
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity ANT-916-JJB-ST.
Datasheet10 páginasHace 2 años
Datasheet19 páginasHace 2 años
Master Electronics
TME
Future Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+147%
Cadena de suministros
Introduction Date2023-04-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Componentes relacionados
TE ConnectivityANT-868-JJB-RA
Rf Antenna, 855 To 880Mhz, -1Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-868-JJB-RA
TE ConnectivityANT-868-JJB-ST
Rf Antenna, 855 To 880Mhz, 8.9Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-868-JJB-ST
Yageo GroupW3127
Helical Antenna, Single Band, 433 MHz to 435 MHz, Through Hole
Yageo GroupW3126
Rf Antenna, Helical, 315Mhz, -5Dbi Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W3126
TE ConnectivityANT-916-HETH
916MHz HE Series Embedded Helical 1/4 Wave Monopole Antenna, Through-Hole Mount
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity ANT-916-JJB-ST suministradas por sus distribuidores.
JJB Series 916 MHz 7 mm Omni Directional Through Hole Feedline Antenna
Antenna Mini Straight 916MHz THM
ANTENNA WITH CENTER FREQ. 916MHZ
General ISM 901MHz 931MHz 17.6mm*7mm*17.6mm
ANT-916-JJB-ST, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
Antenna Mini Straight 916MHz THM Antenna Type: Dome/Puck Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: Wi-Fi LoRaWAN LPWAN Mounting Location: Internal/Embedded Dome/Puck Single Band LoRaWAN Wi-Fi | Antenna | Part Number: ANT-916-JJB-ST | Internal Number: ANT-916-JJB-ST | TE Connectivity |